Hódmezővásárhely.info - apró - Ingyenes hódmezővásárhelyi apróhirdetések hirdetés: feladás törlés

BazárIngatlanSzolgáltatásÁllás, MunkaOktatásSzámtechElektronikaJárműGépSzabadidő
Hirdetés feladás
Ingyenes
apróhirdetés
feladás
két perc alatt!
Eladó babakocsi
Multifunkciós Pierre Cardin babakocsi eladó.2 hónapot használt, gyönyörű állapotú, hordozóval (50.000)vagy hordozó nélkül (40.000-ért), a sport részt nem használtuk.
N: email
T: 0630 450 05 60
C: -
Ár:
NÉMET DOG KISKUTYÁK eladók.
FEKETE és MERLE német dog KISKUTYÁK eladók, TÖRZSKÖNYVEZETT, nagyméretű szülőpártól. SZENTES 30-3871351
N: Radics
T: 303871351
C: SZENTES 30-3871351
Ár: 30000
REDŐNYÖK KITÜNŐ ÁLLAPOTBAN
ablak csere miatt olcsón eladók.2 darab osztott, (kifordítható és egyszárnyas nyíló)panel épületekre való.
N: Kozmáné
T: 06 20 414 6555
C: Hmvely kistópart
Ár:
ladikot vennék
4-6 méteres jó állapotú ladikot vennék
N: -
T: 06702760200
C: -
Ár:
PETREZSELYEMGYÖKÉR FÖLDES NAGYTÉTELBE ELADO.
10t földes gyökér egybe vagy min.1500kg leszállitva eladó.
N: email
T: 06302879315
C: -
Ár:
ELADÓ
Álló-ülő-fekvő szoláriumgép eladó!
N: Barnáné Erika
T: 06-30-270-0781
C: Hódmezővásárhely
Ár:
Használt ruha
1100db válogatott bálás használt ruha 150ft/db áron egyben eladó!(Levis farmerek, nöi-férfi gyermek nadrágok, puloverek, trikok, szoknyák kabátok..stb)
N: Tóth Zsolt
T: +36302310419
C: Hhódmezővásárhely
Ár: 165000
szobát keresek
Ma-uri maszsázs tevékenység folytatásához időszakos ott tartózkodással szobát keresek Hódmezővásárhely belterületén.
N: Bogmér Katalin
T: +36/20/442-3393
C: Kiskunhalas, Bem u. 8.II./23. /6400/
Ár:
Borlopó, mérőhenger, szeszfokoló, kotyogó, folyadékhőmérő eladó
Eladó: lopó(0.5L/1L), főzőpohár, mérőlombik, lombik/állólombik,
mintavevő stb...
honlap elérhetőség lásd. a képen
N: Gabor
T: 06305456671
C: -
Ár:
Platón összes művei I - III.
Nyelv : Magyar
Megjelenés : Európa, 1984
Kötésmód : Kiadói egészvászon, papírborító
Oldalszám : 1155+1253+1176Érdeklődés e-mailen keresztül.
N: jackqapro@gmail.com
T: -
C: Csongrád megye
Ár: Megegyezés szerint
Platón összes művei I - III.
Nyelv : Magyar
Megjelenés : Európa, 1984
Kötésmód : Kiadói egészvászon, papírborító
Oldalszám : 1155+1253+1176Érdeklődés e-mailen keresztü
N: jackqapro@gmail.com
T: -
C: Csongrád megye
Ár: Megegyezés szerint
pc javitás
számitógépek laptop javitását vállalom teljes körben.pl.:egy rendszer telepités:1500 ft.érd:06309728550
N: szabó károly
T: 06309728550
C: hodmezövásárhely
Ár: 10
Platón összes művei I - III.

Nyelv : Magyar
Megjelenés : Európa, 1984
Kötésmód : Kiadói egészvászon, papírborító
Oldalszám : 1155+1253+1176Érdeklődés e-mailen keresztül.
N: jackqapro@gmail.com
T: -
C: Csongrád megye
Ár: Megegyezés szerint
Platón összes művei I - III.
Nyelv: magyar
Nyelv : Magyar
Megjelenés : Európa, 1984
Kötésmód : Kiadói egészvászon, papírborító
Oldalszám : 1155+1253+1176Érdeklődés e-mailen keresztül.
N: jackqapro@gmail.com
T: -
C: Csongrád megye
Ár: Megegyezés szerint
Platón összes művei I - III.
Nyelv: magyar
Állapot: Jó állapotú
Nyelv : Magyar
Megjelenés : Európa, 1984
Kötésmód : Kiadói egészvászon, papírborító
Oldalszám : 1155+1253+1176
N: jackqapro@gmail.com
T: -
C: Csongrád megye
Ár: Megegyezés szerint
Platón összes művei I - III.
Nyelv: magyar
Állapot: Jó állapotú
Nyelv : Magyar
Megjelenés : Európa, 1984
Kötésmód : Kiadói egészvászon, papírborító
Oldalszám : 1155+1253+1176
E-mailes elérhetőség!
N: jackqapro@gmail.com
T: -
C: Csongrád megye
Ár: Megegyezés szerint
Platón összes művei I - III.
Nyelv: magyar
Állapot: Jó állapotú
Nyelv : Magyar
Megjelenés : Európa, 1984
Kötésmód : Kiadói egészvászon, papírborító
Oldalszám : 1155+1253+1176
N: jackqapro@gmail.com
T: -
C: Csongrád megye
Ár: Megegyezés szerint
Kan Palotapincsi kiskutyát szeretnék!
Akinek lenne eladó palotapincsi kiskutya eladó!Az kérem értesítsen.
N: Nina
T: ....
C: Hódmezővásárhely
Ár:
Auto erősítő + mélynyomó
Linus 501 + Jensen mélynyomó(ülés mögé illeszthető) használtan eladó. Kifogástalan.
N: -
T: 70-3652464
C: -
Ár: 9000
Segítségetkérek
Sajnos kilátástalan helyzetbe kerültünk.Büszkeségemet és szégyenérzetemet félretéve kérem, hogy aki tud segítsen szükségem lenne 2000000Ft!Két év múlva tudnám vissza fizetni becsületes férfi vagyok!
N: email
T: -
C: -
Ár:
Fagor kombinált tűzhely
Megkímélt állapotú, Fagor Kombi tűzhely eladó! Több funkciós elektromos sütő, Grill és Hőlégkeverés.
N: Sipos Jánosné
T: +36/30/390-3567
C: -
Ár: 45000Ft
Fagor kombinált tűzhely
Megkímélt állapotú, Fagor Kombinált tűzhely eladó! 4db szikragyújtás, , Több funkciós elektromos sütő, Grill és Hőlégkeverés.
N: Sipos Jánosné
T: +36/30/390-3567
C: -
Ár: 45000Ft
Tűzhely
Megkímélt állapotú Fagor Kombinált tűzhely eladó! 4db szikragyújtás, Több funkciós elektromos sütő, Grill és Hőlégkeverés.
N: Sipos Jánosné
T: 06/30/390-3567
C: -
Ár: 45000Ft
Könyeladás-Filozófia
Platón összes művei I - III.Nyelv : Magyar
Megjelenés : Európa, 1984
Kötésmód : Kiadói egészvászon, papírborító
Oldalszám : 1155+1253+1176
N: ackqapro@gmail.com
T: -
C: Csongrád megye
Ár: Megegyezés szerint
Bazár
Fagor Kombinált tűzhely eladó!4db szikragyújtás, Többfunkciós elektromos sütő, Grill és Hőlégkeverés.
N: Siposné Szabó Gyöngyi
T: 06/30/390-3567
C: -
Ár: 45000Ft
Vasbeton áthidaló
1db AD 15-ös és 1db AD 30 áthidaló eladó.
N: a
T: 20/415-7601
C: -
Ár:
Eladó!Használt ruha!
ELADÓ! Jó minőségü használt ruha. 1100db, vagy személyautóra cserélhetö.
N: Tóth Zsolt
T: 06302310419
C: Hódmezővásárhely
Ár: 250000
Eladó!Használt ruha!
Eladó! 1100db jó minőségű használt :farmerok(Levis), női-férfi-gyermek nadrágok, polók, puloverek, trikók, szoknyák, overálok...stb. Egyben.250ft-os egység áron, vagy autóra cserélhető.
N: Tóth Zsolt
T: 06302310419
C: Hódmezővásárhely
Ár: 250000
Baba holmik eladó
Van két babakád egyik rózsiszin nagy a másik sárga és van ülörésze!1db 1500ft
N: S.Anikó
T: 06303868188
C: Hódmezővásárhely Csengetyű kőz 14
Ár: 3000
Pikoló bébikomp!
Igazán csajos rózsaszin bébikomp jó állapotban hinta funkcióval
N: S.Anikó
T: 06303868188
C: Hódmezővásárhely Csengetyű kőz 14
Ár: 5000ft
babakocsi!
Bergon babakocsi bordó és drap kockás csajos babakocsi meg kimélt állapotban eladó
N: S.Anikó
T: 06303868188
C: Hódmezővásárhely Csengetyű kőz 14
Ár: 18000
hodmezovasarhely.info-apro
nagyfeher elohasu hasas koca elado
N: gyuris jozsef
T: 0668450477
C: mezokovacshaza kossuth ut 55
Ár:
Báliruha
Telt karcsú lányoknak, egyszerű fekete csipkés báliruha kiadó!!!Az ár tartalmazza az abroncsot!
N: email
T: -
C: -
Ár: 10000-12000
REDŐNYÖK, SZÚNYOGHÁLÓ,
és SZÚNYOGHÁLÓS erkélyajtó Kistópart utcai 10 emeletesben ablakcsere miatt eladó.
N: Kozma
T: 06 20 414 6555
C: -
Ár:
Telázsik, bőrvarrógépek, tetőcsomagtartó eladó
Különböző méretű salgó telázsik, 2 db különböző típusú bőrvarrógép, Barkasra való tetőcsomagtartó eladó.
N: Süli Józsefné
T: +36 62 635 522
C: -
Ár:
Heverő eladó
Barna mintás gyerek heverő eladó. Méretei: 80x180cm
N: M Mónika
T: 0630-234-1422
C: -
Ár: 4000
Vörös kiscicák ingyne elvihetők!
3hetes kiscicák hamarosan elvihetők!
N: Tina
T: 06303586995
C: Hódmezővásárhely
Ár:
Használt műszaki cikkek eladók
Forgótárcsás Hajdú mosógép és centrifuga: ár 5.000 Ft; fagyasztóláda Elektrolux kb.150 literes: ár 10.000 Ft; hűtőszekrény Lehel tipusú: ár 2.500 Ft; gáztűzhely 4.000 Ft.
N: M Mónika
T: 0630-234-1422
C: -
Ár: -
Használt bútorok eladók
5 elemes, régebbi tipusú szekrénysor eladó.
N: M Mónika
T: 0630-234-1422
C: -
Ár: 15000
Műanyag ablak
Vadonatúj bukó-nyíló ablak, 926x1500mm-es beépítési méretekkel eladó. 6 kamrás, 3 rétegű üveggel, fehér színű, kilinccsel, párkányfogadóval.Kérésre képet küldök.
N: Horváth Csaba
T: 30/3970481
C: -
Ár:
Műanyag ablak
Vadonatúj bukó-nyíló ablak, 926x1500mm-es beépítési méretekkel eladó. 6 kamrás, 3 rétegű üveggel, fehérszínű, kilincsel, párkányfogadóval.Kérésre képet küldök róla.
N: email
T: 30/3970481
C: -
Ár:
Vörös kiscicák ingyen elvihetők
Jelenleg 2hetes vörös kiscicák, hamarosan elvihetők!
N: Tina
T: -
C: Hódmezővásárhely
Ár:
CICA SZERETŐ GAZDIT KERES
Hobbikertben tartott jó egerésző és patkányos cica mama 1 kandúr 2 hónapos kölykével elvihető.Sokan vannak.
N: Rózsika
T: 06 20 414 6555
C: Hódmezővásárhely Sarkaly
Ár:
íróasztal szegeden eladó
3 fiókos 90x58x81 cm-es magas, közép barna színű íróasztal eladó.
N: Erdélyiné Csóti Szilvia
T: 70/6092506
C: 6710, Szeged
Ár: 4000
eladó franciaágy szegeden
190x200 cm-es szép franciaágy eladó, ágyneműtartós és fejtámlás.
N: Erdélyiné Csóti Szilvia
T: 70/6092506
C: 6710, Szeged
Ár: 17000
Tégla törmelék lerakható
Út javításhoz föld és szúró-vágó anyagoktól mentes cserép , tégla, sóder törmeléknek helyet adunk.Lerakás csak jelenlétünkben lehetséges.
N: Rózsika néni
T: 06 20 414-6555
C: Hódmezővásárhely-külterület
Ár:
Nyisson saját utazási irodát!
Szeretne saját jól működő vállalkozást? Nyisson saját utazási irodát! Végzettség nem szükséges hozzá. További infó: travel.utazas@gmail.com
N: travel.utazas@gmail.com
T: -
C: -
Ár:
Eladom v cserélem szurony és német rohamsisak
Eladom vagy cserélem (minden szóbajöhet) vélhatően német rohamsisak (sorozatszám kiütve), és szurony
IÁ.: 15.000 HUF - Az ár alkuképes
N: Tőkés János
T: 06304212923
C: -
Ár: 15000
Eladó szurony és német rohamsisak
Eladó vélhatően német rohamsisak (sorozatszám kiütve), és szurony
IÁ.: 15.000 HUF - Az ár alkuképes
N: Tőkés János
T: 06304212923
C: -
Ár: 15000
ingatlan csere vagy eladás
Hódmezővásárhelyi 60nm-es házrészünket eladnánk vagy elcserélnénk. Fiatal pároknak összeköltözésre ajállom.2 szoba, konyha, fördőszoba, előszoba, wc, udvar, kocsibeállási lehetőség.
N: Krucsai Róbert
T: 06309229397
C: Hódmezővásárhely
Ár: 6,500,000
ingatlan csere vagy eladás
Hódmezővásárhelyi 60nm-es házrészünket eladnánk vagy elcserélnénk.Család bővölése miatt.SŰGŐS!
N: Krucsai Róbert
T: 06309229397
C: Hódmezővásárhely
Ár: 6,500,000
ingatlan csere vagy eladás
Hódmezővásárhelyi 60nm-es házrészünket eladnánk vagy elcserélnénk.Család bővölése miatt.
N: Krucsai Róbert
T: 06309229397
C: Hódmezővásárhely
Ár: 6,500,000
eladó malacók.
8 hetes malacók eladók
N: Pécsi Tibor
T: 0630/6745707
C: Hmvhely Vörösmarty u 36
Ár: 9000Ft
Gáz kazán
Eladó MAKÓI típusú gázkazán kikímélt állapotban.
N: Lente Sándor
T: 0620 5628876
C: Békéssámson
Ár: 40.000
széna eledó
eladó hmvhelyen körbálás gyepszéna jó minőségben
N: sebők istván
T: 06303694221
C: -
Ár: 6500
Baba holmik eladó
Ülörész kialakitott babakád citromsárga szinű:)meg kimélt állapotban eladó 1500ft
N: Simkó Anikó
T: 0630/386-8188
C: Csengetyű kőz 14
Ár: 1500ft
Baba holmik eladó
Pikolo bébi komp rózsaszin 5 honapot használt meg kimélt állapotban 5000ft eladó(hinta funkcióval)
N: Simkó Anikó
T: 0630/386-8188
C: Csengetyű kőz 14
Ár: 5000ft
Baba holmik eladó
Bergon babakocsi bordó és drapp kockás megkimélt állapotban eladó:)egy éves de keveset használt
N: Simkó Anikó
T: 0630/386-8188
C: Csengetyű kőz 14
Ár: 18000
Minőségi használt ruha
Megnyílt a Ruha-Tár, minőségi használt amerikai, felnőtt és gyermek ruhákkal, kiegészítőkkel. A volt LondonDivat helyén. Márkás olasz gyermekruháinkból is válogathat hihetetlenül olcsón!
N: Gézengúz
T: -
C: Hódmezővásárhely, Kaszap u. 6
Ár: 100Ft
Mérőhenger, szeszfokoló, kotyogó, folyadékhőmérő, mustfokoló eladó
Eladó: lopó(0.5L/1L), főzőpohár, mérőlombik, lombik/állólombik,
mintavevő stb...
honlap elérhetőség lásd. a képen
N: Gabor
T: 06305456671
C: -
Ár:
Baba holmik eladó
Bergon babakocsi, pikolo bébikomp, medela elekromos mellszivó, babakád eladó megkimélt állapotban!!
N: Simkó Anikó
T: 0630/386-8188
C: Csengetyű kőz 14
Ár: ---
ELADNÁM
Régi bélyeg sorozatok eladó.1960-70-es évüek.és még vannak 1-2-pengősek is benne.
N: email
T: 06304083088
C: -
Ár:
Gyepszéna eladó
Jó minőségű körbálás gyepszéna eladó, ár megegyezés szerint
N: Balogh József
T: 06309287562
C: Sarkadkeresztúr
Ár:
Apróhirdetés: 1. oldal - 2. oldal - 3. oldal - Nem találta meg az Önt érdeklő hirdetést? Adjon fel egyet!

Aprók Hódmezővásárhely és a kistérség települései számára: Mártély, Mindszent, Székkutas.